חיה שמעון | מטפלת הוליסטית ותומכת לידה (דולה)

חיה שמעון

מטפלת הוליסטית ותומכת לידה (דולה)

איך לזמן את השפע?

כולנו רוצים שפע בריאות והצלחה. איך אנו יכולים להגיע לשם?
לפני שאתייחס לשאלה ברצוני לציין שבדרך הסתכלותי על העולם ישנן כמה אקסיומות:
1. יש שפע בלתי נגמר בעולם.
2. לכל אחד מגיע להיות בשפע ובבריאות.
3 . ישנה תוכנית מדויקת המגיעה מלמעלה ואני לא תמיד רואה את התמונה כולה.

עכשיו לדרך, איך בפועל אפשר לקרב את השפע?

קודם כל יש לראות את השפע הקיים. כל בוקר לברך על מה שיש. לרשום פיזית תודה על מה שיש לי כבר. לרשום כל יום תודה על מה שהיה באותו יום. אפשר לעשות זאת על ידי השלמת המפשט תודה על…. לפחות 10 פעמים כל יום. לדוגמא:
תודה על הזוגיות הטובה שלי
תודה על ארוחת ערב נעימה עם הילדים
תודה על הסלון החדש
וכן הלאה. כאשר אני מודעת לטוב שקיים, אני מודה עליו, זה כשלעצמו מושך טוב. כשאני מתעסקת בטוב אני מושכת אלי טוב וכן להיפך. אפשר לראות זאת כש”הצרות באות בצרורות” או כש”קמים על רגל שמאל” היום ממשיך כך.

המציאות הקיימת מושכת מציאות דומה, אך אפשר לשנות זאת. כלומר אם בתחילת היום ראיתי את חצי הכוס הריקה ואני מחפשת את הטוב, מחפשת לראות את חצי הכוס המלאה, איך בתוך מה שנראה לא טוב יש בו גם צדדים טובים, בראיה הזאת אני שמה את הזרקור על הטוב, זה יכול לשנות את התהליך ומשם ספתח לטוב.
לפעמים לוקחים את הטוב הקיים כמובן מאליו ומתייחסים לחסר בלבד. הזרקור נמצא על האין והאין הופך למציאות העכשווית וכפי שציינתי קודם דומה מושך דומה. כאשר מודים על הטוב הקיים, המיקוד הוא על היש ויש מושך יש. כמו כן, הכרת הטוב פותחת את הלב, כאשר אני מכירה בכך שאני מקבלת טוב אני נוטה להיות נדיבה יותר, לתת לאחר ושוב טוב מושך טוב.

במקביל לרשימה הכרת הטוב הקיים אפשר ליצור רשימה נוספת בה מודים על השפע הרצוי כאילו הוא כבר קיים, לדוגמא:
תודה על הפלוס הגדול בבנק
תודה על הקליניקה הגדולה שלי
תודה על הטיול הגדול בחו”ל
וכן הלאה. כאשר אני מודה על הרצוי אני עושה אותו מוחשי יותר, ממוקד יותר וכך יש לי אפשרות להפנות את הכוחות שלי למימוש שלו. זה מגדיל את האמונה שלי שאכן זה יכול להיות ושמגיע לי להיות שם.
לא להתבייש לבקש, להתפלל למה שאני רוצה. מותר להתפלל בלי גבול, לפנטז בגדול בלי להתבייש. זה לא בא על חשבון אף אחד, יש מספיק לכולם. אפשר לבקש כל דבר ולהיות מודעת שלפעמים אקבל ולפעמים לא אך לא לצמצם בקשות בגלל תחושה שזה גדול מדי או לא מגיע לי. המציאות בסופו של דבר תביא את מה שמתאים ונכון בזמן ובמקום הנכונים. אם קיבלתי, כלומר אני יכולה להתמודד עם זה ואם לא אז אולי במועד מאוחר יותר או אולי זה לא מדויק לי. יש סדר בעולם, יש סיבה לכל דבר, לפעמים אפשר לראות ולפעמים לא אך הכל מדויק.

כאשר השפע מגיע צריך לזכור שקיבלתי אותו, זה לא כוחי ועוצם ידי וצריך להשתמש בו בחכמה. כמו שהשפע מגיע כך הוא יכול ללכת. השימוש הנכון בשפע הוא ליהנות ממנו לעשות דברים שרציתי וחלק ממנו לתת לאלה שאין להם. כשנותנים לתת ממקום שווה כלומר היום יש לי ומחר יכול להיות שלא יהיה לי. קיבלתי בנדיבות וכך חלק ממה שקיבלתי אתן לאלה שכרגע אין להם. מה שקבלתי הוא לא שלי במובן הקוסמי אלא הוא כרגע ברשותי. הוא אצלי בהשאלה וחשוב להשתמש בו בחכמה.

לפעמים כשמקבלים שפע יש תחושה של “קיבלתי הרבה, זה לא מגיע לי”, “קיבלתי הרבה טוב, מתי יגיע הרע” ועוד מחשבות ממחשבות שונות. מחשבות אלו עוצרות את השפע. כאשר אני מעלה פקפוק ביכולת שלי להכיל את הטוב, השפע נעצר. תנסו לבדוק בזיכרונכם, פעמים שקיבלתם שפע ועלו מחשבות עוצרות. זה לא אחד על אחד אך לפעמים אנחנו בעצמנו, לא במודע, עוצרים את השפע.

לסיכום, כדי למשוך את השפע יש כמה שלבים: להודות על הטוב הקיים, להודות על הטוב הרצוי, להאמין שמגיע לי, לחלוק את השפע אם אלה שאין להם, ליהנות מהטוב שקיים ולהאמין שיכול להיות הרבה טוב לאורך זמן.

רוב שפע ובריאות

 

לחשבון האינסטגרם שלי

אני מזמינה אותך להכנס לחשבון האינסטגרם שלי, שם אני מפרסמת מחשבות, עצות וטיפים לחיים בריאים ומיטיבים.