חיה שמעון | מטפלת הוליסטית ותומכת לידה (דולה)

חיה שמעון

מטפלת הוליסטית ותומכת לידה (דולה)

חצי הכוס המלאה

החיים שלנו מלאים חוויות ואירועים חלקם נעימים לנו וחלקם פחות השאלה היכן אנו שמים את המיקוד. כוס החיים תמיד חצי מלאה השאלה היכן אנו שמים את המיקוד ואת מה אנו מעודדים להגיע אלינו.
לא פעם אנו מתייחסים לטוב כמובן מאליו ומנסים להילחם או שמים דגש על המעיק. אני מאמינה שאם מתמקדים בטוב אנו מושכים אלינו עוד טוב וכן להפך כאשר אנו מתמקדים ברע מושכים אלינו עוד רע כמו נבואה שמגשימה את עצמה, צרות בצרורות ועוד כך שאם אתמקד בטוב, עוד טוב יבוא.
לפעמים זה לא האירוע עצמו שהוא טוב או לא אלא הפרוש שאני נותנת לאירוע הוא זה שיהפוך את האירוע לטוב או למוטב.
אני מוצאת שפתיחת כל יום וסיום כל יום בהכרת הטוב כלומר בציון של לפחות 5 דברים טובים שיש לי היום עוזרת להתמקד בטוב.
אנו צריכים לזכור שמגיע לנו טוב מחד ומאידך שהטוב הוא לא מובן מאליו ועל כן יש לציין ולהודות על הדברים הטובים שקורים לנו כל יום וקורים לנו הרבה רק צריך להאיר אותם, לתת להם מקום וחבריהם יגיעו.
הכרת הטוב יכולה להיות בכמה דרכים:
* כל בוקר להודות על היום החדש ועל הטוב שבו.
* שימי מחברת ליד המיטה וכל ערב לפני השינה צייני בכתיבה (הכתיבה נותנת תוקף משמעותי יותר לדברים) לפחות 5 electronic cigarettes buy דברים טובים שקרו לך היום.
* בארוחת הערב בקשי מכל בן משפחה לספר משהו טוב שקרה לו היום. זה מושך את המחשבה כל היום למצוא משהו טוב שאוכל להגיד בערב ומכוון למחשבה הטובה.
* כשקורה לך משהו טוב עצרי רגע וחייכי, אמרי תודה.
* את יכולה לגוון ולהוסיף כל דרך שנראת לך נכונה ומתאימה להאיר את הטוב.

השבוע נסי להכיר טוב לפחות באחת מהדרכים הרשומות למעלה ולאחר שבוע, שימי לב להבדל בחייך. אשמח אם תשתפי אותי בתחושות שזה גרם לך.

בהצלחה!

לחשבון האינסטגרם שלי

אני מזמינה אותך להכנס לחשבון האינסטגרם שלי, שם אני מפרסמת מחשבות, עצות וטיפים לחיים בריאים ומיטיבים.