חיה שמעון | מטפלת הוליסטית ותומכת לידה (דולה)

חיה שמעון

מטפלת הוליסטית ותומכת לידה (דולה)

פרחי באך

פרחי באך הן 38 תמציות אנרגטיות שרקח ד”ר באך. ד”ר באך היה רופא קונבנציונלי, מאנגליה, שנפטר לפני כ 140 שנה. הוא לא היה מרוצה מהתוצאות של הרפואה הקונבנציונלית והבין שיש יחסי גומלין בין הגוף לנפש.

ד״ר באך שם לב שיש שני אנשים עם סימפטומי מחלה דומים וכשנותנים טיפול זהה התוצאה לא זהה וכן שאנשים עם התנהגויות דומות סובלים ממחלות דומות כגון אנשים שחווים לחץ, חרדה, דיכאון וכדומה.

הוא עזב את הפרקטיקה שלו בעיר, עבר לאזור כפרי באנגליה, שם התבודד הרבה בטבע. בזמן ההתבודדות בטבע חש באנרגיות של צמחים מסוימים המשפיעים על תחושתו ומסייעים בריפויו.

ד”ר באך הפיק תמציות אנרגטיות מהצמחים. הוא השתמש בפרח של הצמח כי ראה בפרח כמכיל את כל תכונות הצמח והפרי. את הפרחים הוא שם במי מעיין זכים בשמש למשך 48 שעות, סינן את המים ומהל אותם בעוד מים כדי שבסופו של דבר יתקבלו מים בלי תכשירים כימיים של הצמח, אלא תתקבל רק האנרגיה של הצמח. כל התהליך הוא ללא מגע יד אדם.

רוב התמציות עובדות לאט ובעדינות והן חלק מתהליך לשינוי ולריפוי. התמציות מסייעות בתהליך של חיזוק אישי ולאחר החיזוק שחרור מהרגלים מיותרים ומזיקים.

יש תמציות שהן תמציות מצב, העובדות מידית, ומשתמשים בהם במצבים סוערים, חד-פעמיים, כגון חרדה מבחינה הממשמשת ובאה, עייפות נקודתית, טראומה, חבלה, ועוד.

ויש תמציות שהן חלק מהכלים בטיפול תהליכי, הן מחזקות את המטופלת ומסייעות לעבור את התהליך בצורה חלקה וטובה יותר.

גם בלידה התמציות מסייעות כשאני רואה שהאישה עייפה מאוד מהמאמץ בלידה, חרדה מהכאב ועוד. התמציות נותנות ליולדת שלווה, אנרגיה וכוח להמשיך.

לחשבון האינסטגרם שלי​

אני מזמינה אותך להכנס לחשבון האינסטגרם שלי, שם אני מפרסמת מחשבות, עצות וטיפים לחיים בריאים ומיטיבים.